Osoby zainteresowane kupnem zdjęć znajdujących sie na plantsphotos.net proszone są o kontakt telefoniczny +48 691 619 612 (Stanisław Tomszak) lub mailowy pod adresem e-mail: mail@plantsphotos.netIf You want to buy photography from plantsphotos.net send ask to mail@plantsphotos.netCopyright – Zastrzeżenie praw autorskich

1.Autorem fotograficznego katalogu roślin publikowanego w Internecie pod adresem http://www.plantsphotos.net jest Stanisław Tomszak, zastrzega on sobie wszelkie prawa do tego dzieła.

2.Wszystkie fotografie znajdujące się na www.plantsphotos.net są autorstwa Stanisława Tomszaka. W razie potrzeby wykorzystania fotografii znajdującej się na stronie należy skontaktować się z autorem pod podanym w stopce strony numerem telefonu lub adresem e-mail.

3.W przypadku niekomercyjnego wykorzystania moich (tj. Stanisława Tomszaka) zdjęć, mogę wyrazić zgodę na ich nieodpłatne wykorzystanie pod warunkiem podania autorstwa zdjęcia i odsyłacza do strony www.plantsphotos.net .

4.W przypadku komercyjnego wykorzystania zdjęć sugeruję się tabelą stawek Związku Polskich Artystów Fotografików. Cena fotografii może być ustalona w drodze negocjacji, uzależniona jest od sposobu wykorzystania zdjęcia i od nakładu.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w postaci plików RAW, JPG, TIFF wysokiej jakości. Możliwe jest wykonanie zdjęcia pod specjalne potrzeby zamawiającego (jeśli pozwala na to wegetacja rośliny).

Kontakt tefoniczny: +48 691 619 612
Copyright Stanisław Tomszak © 2009
e-mail: mail@plantsphotos.net phone: +48691619612